16.11.2011

Wykład gościnny Jacka Czeladko w Klubie KSB Alumni MBA

?Blaski i cienie outsourcingu? będą tematem wykładu gościnnego Jacka Czeladko, założyciela i głównego udziałowca FK Partner, menadżera z ponad 15-letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w finansach i zarządzaniu w czołowych polskich firmach m.in. Stalexport S.A., Ruch S.A., PZU S.A. i Mostostal Zabrze.

W sobotę 19 listopada 2011 Klub KSB Alumni MBA zaprasza na spotkanie z biznesmenem Jackiem Czeladko, który podzieli się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie zarządzania projektami outsourcingowymi. Według Millward Brown SMG/KRC polski rynek outsourcingu procesów biznesowych jest wart 3,9 mld zł /Outsourcing Magazine nr 4(29)/2011/. Badanie niniejsze objęło łącznie 102 firmy oferujące dziewięć typów usług BPO (obieg dokumentów, call center, finanse i księgowość, HR, outsourcing sił sprzedaży, IT, kadry płace, logistyka, zakupy). Polski rynek ciągle jest w fazie wzrostu. Jak powiedział Henry Ford: Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my. Na spotkaniu Klubu KSB Alumni MBA nasz Gość Jacek Czeladko przedstawi kilka przykładów spektakularnych sukcesów i porażek związanych z projektami outsourcingowymi.

JACEK CZELADKO - Doktor Nauk Ekonomicznych ? Zarządzanie Finansami, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, absolwent MBA w SGH & University of Calgary & Universite du Quebec, Magister Ekonomii w Silesian International Business School (University of Strathclyde z Glasgow oraz Ecole de Commerce de Toulouse), Magister Nauk Społecznych (kierunek: Nauki Polityczne i Dziennikarstwo), Uniwersytet Śląski. Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA) i biegły sądowy. Członek i ekspert Związku Pracodawców i Przedsiębiorców. Sekretarz Rady Polsko ? Hiszpańskiej Izby Gospodarczej. Autor publikacji prasowych i książek o tematyce ekonomicznej. Posiada 15 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w finansach i zarządzaniu w czołowych polskich firmach m.in. Stalexport S.A., Ruch S.A., PZU S.A. i Mostostal Zabrze. Założyciel i główny udziałowiec FK Partner. Członek Rad Nadzorczych w spółkach skarbu państwa i prywatnych. Wdrażał systemy kontrolingu i budżetowania, prowadził restrukturyzacje organizacyjne i finansowe, pozyskiwał finansowanie na rynku kapitałowym i bankowym, wdrażał systemy informatyczne, opracowywał wieloletnie plany strategiczne i marketingowe. Posiada rozległe doświadczenie w pozyskiwaniu źródeł finansowania zarówno kapitałem własnym (emisje akcji i obligacji zamiennych na akcje), jak i długiem (kilkadziesiąt wynegocjowanych umów kredytowych).

Po wykładzie zapraszamy na Klubowy poczęstunek.

 

Kiedy: 19 listopada 2011, sobota, godz. 15.30.

Gdzie: W Klubie "Grota 2" w podziemiach budynku "Księżówka" na kampusie UEK, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

 

Prosimy o przyniesienie wizytówek.

Na spotkanie zapraszamy Studentów i Absolwentów MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 18 listopada 2011:

 

Koordynator- Donata Adler,

e-mail: klubmba@uek.krakow.pl,

tel. +48 604 529 409

 

Serdecznie zapraszamy!