08.02.2012

Wykład gościnny Elżbiety Pawluczuk Dyrektora Personalnego OBI Polska w Klubie KSB Alumni MBA

W lutym Gościem Honorowym Klubu KSB Alumni MBA będzie Elżbieta Pawluczuk Dyrektor Personalny OBI Polska, która wystąpi z wykładem gościnnym zatytułowanym: Zatrudnianie bez zwalniania, czyli jak dzisiaj skutecznie rekrutować?

Data: 11 lutego 2012, godz. 15.00

Miejsce: Sala Senacka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Gmach Główny, ul. Rakowicka 27

Wykład organizuje Klub Alumni MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu.

Serdecznie zapraszamy wykładowców, pracowników, studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego i Krakowskiej Szkoły Biznesu. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 10 lutego 2012: Donata Adler, klubmba@uek.krakow.pl, tel. <wbr></wbr>604 529 409.

Prosimy o przyniesienie wizytówek. Klub KSB Alumni MBA zaprasza!


Elżbieta Pawluczuk jest Dyrektorem Personalnym OBI Polska, niemieckiej sieci marketów wielkopowierzchniowych DIY, gdzie odpowiada za wdrażanie i realizację polityki Spółki w zakresie zatrudniania, stosunków między pracownikami, wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, rozwoju i szkolenia pracowników na wszystkich szczeblach.

Dziennikarz i politolog z wykształcenia; od początku swojej kariery zajmowała się branżą HR, jako szkoleniowiec, później związana była z konsultingiem rekrutacyjnym. Od 2006 pełni funkcję Dyrektora Personalnego, najpierw w spółce kolportażowej RUCH S.A., następnie u developera i generalnego wykonawcy, w belgijskiej Spółce Ghelamco Poland. Od listopada ubiegłego roku pracuje w OBI Polska.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych w Instytucie Dziennikarstwa. Na tej samej uczelni ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Pracy. W Szkole Głównej Handlowej studiowała podyplomowo Zarządzanie Zasobami Pracy w Katedrze Zarządzania w Gospodarce. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu HR i zarządzania.